logo - seotejarat

طراحی سایت واکنشگرا، مطابق با سلیقه مشتری طبق استاندارد گوگل

info@seotejarat.ir

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

از همراهی شما با سئو تجارت سپاس گزاریم و در این زمان برای شما همراهان عزیز گروه طراحی سایت سئو تجارت شرح خواهیم داد که هزینه طراحی سایت  به چه صورت محاسبه خواهد شد.

وب سایت شرکتی

مخصوص شرکت ها و سازمان ها می باشد که مایل به معرفی شرکت و خدمات شرکتشان در محیط وب هستند

وب سایت فروشگاهی

برای فروشگاه های آنلاین مناسب است که میتوانند محصولات خود را به سرتاسر ایران و جهان بفروشند

وب سایت خبری

برای بنگاه هایی خبر رسانی مناسب است تا چدیدترین اخبار را به سمع و نظر مخاطبین خود برسانند

وب سایت شخصی

ویژه اشخاصی است که به برند شخصی خود اهمیت می دهند و تمایل دارند یک کارت ویزیت بین المللی داشته باشند

وب سایت سازمانی

سازمان هم بتواند محصولات خود را به فروش رساند و هم اقدام به معرفی اعضای نماید و اخبار را به اطلاع رساند

همانطور که شما همراهان عزیز “سئو تجارت ” مطلع هستید ، وب سایت ها انواع مختلفی دارد که هزینه طراحی آنها متفاو.ت است. “طراحی سایت شرکتی” مخصوص شرکت ها و سازمان ها می باشد که مایل به معرفی شرکت و خدمات شرکتشان در محیط وب هستند. در ادامه “طراحی سایت فروشگاهی” برای فروشگاه های آنلاین مناسب است که میتوانند محصولات خود را به سرتاسر ایران و جهان بفروشند اما “طراحی وب سایت خبری” برای بنگاه هایی خبر رسانی مناسب است تا چدیدترین اخبار را به سمع و نظر مخاطبین خود برسانند و “طراحی وب سایت شخصی” ویژه افراد و اشخاصی است که به برند شخصی خود اهمیت می دهند و تمایل دارند تا یک کارت ویزیت بین المللی برای خود داشته باشند و اما “طراحی وب سایت سازمانی” دارای تمامی ویژگی های طراحی وب سایت شرکتی ، طراحی وب سایت فروشگاهی ، طراحی وب سایت خبری و طراحی وب سایت شخصی می باشد تا آن سازمان هم بتواند محصولات خود را به فروش رساند و هم اقدام به معرفی اعضای سازمان خود نماید و همچنین آخرین اخبار سازمان را به اطلاع دیگران برساند و بعضا هر شخص سازمان دارای صفحه ای برای خود در وب سایت سازمان باشد.

چه وب سایتی برای من مناسب است؟

ابتدا باید مشخص کنید که برای رفع کدام نیازتان ، اقدام به ایجاد وب سایت میخواهید نمایید. “وب سایت شرکتی” برای معرفی شرکت ، “وب سایت فروشگاهی” برای فروش محصول ، “وب سایت خبری” برای اطلاع رسانی و نشر احبار ، “وب سایت شخصی” برای پرسنال برندینگ و “وب سایت سازمانی” برای سازمان ها مناسب است که می توانید نمونه وب سایت های طراحی شده در هر کدام از بخش ها را از قسمت “نمونه کارهای سئو تجارت” مشاهده نمایید

 

هزینه طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟

در بالا با انواع وب سایت آشنا شدیم و همانطور که مشخص شد ، هر کدام از وب سایت ها دارای ویژگی های متفاوتی هستند و هر کدام از آنها مدت زمان متفاوتی برای طراحی آنها صرف می شود. به عنوان مثال “طراحی وب سایت شخصی” معمولا تک صفحه ای می باشد و صرفا جهت معرفی اشخاص است اما “طراحی وب سایت سازمانی” شامل ویژگی های متعددی است که بعضا طراحی و پیاده سازی آن ، ماه ها زمان خواهد برد.

 

مبلغ دقیق طراحی سایت چقدر است؟

همانطور که اشاره شد ، طراحی سایت باید متانسب با نوع نیاز کارفرما انجام شود و پس از تیازسنجی کارفرما ، در آن هنگام مراحل قیمت گذاری برای طراحی سایت آغاز می شود. اما باید توجه داشت برای گرفتن نتیجه ی بهتر ، باید وب سایت با استندارد های گوگل و کنسرسیوم بین المللی وب اجرا شود. به همین خاطر طراحی وب سایت استاندارد به زمان بیشتری نیاز دارد

 

چرا طراحی سایت با سئو تجارت؟

سئو تجارت با سال ها تجربه و انجام پروژه های موفق برای شرکت های بزرگ و کوچک ، قطعا بهترین گزینه برای طراحی و اجرای وب سایت شما می باشد. برای دریافت مشاوره ، همین الان با ما تماس بگیرید.

 

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.