پشتیبانی سایت

با توجه به گسترش علم و تکنولوژی در عصر امروزه اکثر کسب و کارها چه کوچک و چه بزرگ، وارد فضای رقابتی آنلاین در فضای اینترنت شده اند. داشتن یک وب سایت درست مانند داشتن یک خانه یا یک ماشین، نیاز به مراقبت و نگهداری منظم دارد. اگر برنامه ای برای نگهداری و پشتیبانی وب سایت ندارید، کسب و کار شما ممکن است از رقبا عقب بماند. قابل توجه کاربران که پشتیبانی سایت به فعالیت های یک کسب و کار در فضای اینترنت تاثیر گزار است:

در این مقاله به اهمیت پشتیبانی سایت میپردازیم:

پشتیبانی-سایت

پشتیبانی وب سایت، امنیت سایتتان را افزایش می دهد

بسیاری از وب سایت های مدرن مبتنی بر سیستم مدیریت محتوا منبع باز مانند وردپرس یا دروپال هستند. اگرچه وردپرس و سایر سیستم‌ها اغلب وصله‌های امنیتی را منتشر می‌کنند، اما مستعد هکرهایی هستند که سعی می‌کنند از نرم‌افزارهای قدیمی سوء استفاده کنند. یک پشتیبانی به وسیله یک شخص متخصص، امنیت سایتتان را تضمین می کند که وب سایت شما همیشه امن و به روز نگه داشته شود. این به شما کمک می کند تا به جای نگرانی در مورد هک شدن یا خراب شدن وب سایت خود، روی اداره تجارت خود تمرکز کنید.

پشتیبانی وب سایت می تواند سئو سایت را بهبود بخشد

آیا از رتبه وب سایت خود در گوگل برای کلمات کلیدی هدف خود آگاه هستید؟ اکثر صاحبان وب سایت از این موضوع اطلاعات زیادی ندارند! تعمیر و نگهداری حرفه ای وب سایت می تواند به شما کمک کند تا با ردیابی و بهبود سئوی خود یک گام از رقبای خود جلوتر باشید.

تعمیر و نگهداری سایت می تواند شهرت برند شما را افزایش دهد

اگر وبسایت شما کند یا خراب شود، مشتریان شما چگونه برند شما را می بینند؟ به احتمال زیاد ناپایدار، غیرحرفه ای و ضعیف عمل خواهید کرد. نتیجه: تجارت شما حتی با یک دقیقه توقف می تواند منجر به زیان سود استثنایی شود. پشتیبانی حرفه ای از وبسایت: بروزرسانی مداوم، حفظ امنیت و نظارت بر عملکرد، از چنین مسائلی جلوگیری به عمل می آورد.