طراحی سایت شرکتی یکی از اقدامات ضروری سازمان ها برای ورود به عرصه دیجیتال محسوب می شود، که با داشتن وب سایت شرکتی جهت معرفی شرکت یا محصولات خود می توانند به افزایش اعتبار کسب و کار خود کمک شایانی نمایند .

اگر صاحب کسب و کار هستید و برای شرکت خود هنوز اقدام به طراحی سایت نکردید، احتمالاً بسیاری از فرصت های تجاری خود را از دست داده اید. طراحی سایت طبق اصول استاندارد سئو می تواند برای انجام انواع استراتژی های بازاریابی برای کمک به رشد کسب و کار مورد استفاده قرار بگیرد.

در حقیقت طراحی سایت شرکتی با هدف معرفی محصولات، نمونه کارها نوعی تبلیغات اینترنتی محسوب می شود و تبلیغات اینترنتی نسبت به هر شکل دیگری از تبلیغات، دامنه وسیع تری دارد. باید توجه داشته باشیم که داشتن وبسایت کافی نیست، میبایست طراحی یک وب سایت متناسب با اهداف شما باشد.

در این مقاله به بررسی اهمیت طراحی سایت شرکتی میپردازیم:

برند سازی دیجیتال

برند بدون حضور دیجیتال مانند خودرویی بدون لاستیک است. طراحی سایت شرکتی یکی از کارهای پر اهمیت از فرآیند برندینگ دیجیتال شما محسوب میشود. در حقیقت برندسازی فرآیندی خلاقانه و استراتژیک است. برند سازی حوزه مهمی است که متاسفانه در ایران به آن کمتر پرداخته شده است.

جهانی شدن کسب و کارها زنگ خطری برای ماست، چرا که با حضور کسب و کار های قدرتمند حوزه برندینگ در بازار ایران ضربه بزرگی به اشتغال‌ و تولید ملی وارد خواهد شد، از سوی دیگر بازار مستعد کنونی و تشنه برندسازی، نوید بخش این است که شرکت هایی که زودتر و به صورت حرفه ای اقدام به برند سازی می نمایند بهتر و سریعتر نتیجه می گیرند.

تمرکز بر برندسازی احساسی، از ضروریات این امر است و به نظر ما ما یکپارچه سازی المان های برند زیر چتر احساسات و عواطف نتیجه بخش است.

کیفیت بالا طراحی سایت شرکتی

داشتن یک وب سایت با طراحی باکیفیت بسیار مهم است. به طور مختصر توضیح میدهیم، طراحی سایت شرکتی باکیفیت بالا باید چه ویژگی هایی داشته باشد: اول از هر چیز باید وب سایت متناسب با ماهیت کسب و کار شما باشد و همچنین به راحتی در هر دستگاه یا مرورگری قابل دسترسی باشد که به اصطلاح میگوییم ریسپانسیو باشد، برند تجاری شما را نیز نمایش دهد و علاوه بر این موارد، باید برای موتورهای جستجو مناسب باشد تا بازدیدهای مورد نیاز خود را به دست آورد.

دسترسی 24 ساعت از شبانه به وب سایت

با طراحی سایت شرکتی خدمات و یا محصولات شما برای مشتریانتان در 24 ساعت از شبانه روز در دسترس است. بنابراین کاربران میتوانند تا نیمه های شب به وب سایت شما مراجعه و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند. در حقیقت محدودیت زمانی برای شما ایجاد نمیکند و مشتریان در هر ساعت از شبانه روز میتوانند به اطلاعات شرکت شما دسترسی پیدا کنند.

انتشار محتوا در رابطه با کسب و کارتان

تولید محتوا در رابطه با خدمات و یا محصولات خود با رعایت اصول استاندارد گوگل به شما کمک خواهد کرد تا مخاطبان بیشتری به وب سایت جذب کنید، در نهایت هر چه بازدید بیشتری داشته باشید فروش بیشتری خواهید داشت که یکی از ویژگی های مهم طراحی سایت شرکتی باکیفیت محسوب می شود.

بروز رسانی اطلاعات

با داشتن وب سایت برای کسب و کار خود، میتوانید با استفاده از سیستم مدیریت محتوا آن جهت بروزرسانی اطلاعات خود استفاده نمایید.

کاهش هزینه با طراحی سایت شرکتی

طراحی یک سایت حرفه ای می تواند  به طوذ قابل توجهی هزینه تعداد کارکنان، مالیات بیشتر و هزینه های خدمات را کاهش دهد.

برند-سازی-دیجیتال---طراحی-سایت-شرکتی